Drewnolim – izolacje natryskowe – ocieplenia i docieplenia

Serdecznie witamy na stronie internetowej firmy Drewnolim.
Świadczymy usługi z zakresu izolacji i hydroizolacji budynków przemysłowych, gospodarczych oraz mieszkalnych. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz profesjonalizmowi, zapewniamy wysoką jakość wykonanych prac. Zapewniamy 20 lat gwarancji na nasze usługi.
W naszej pracy bardzo ważny jest sprzęt oraz materiały, dlatego też korzystamy z najwyższej jakości produktów.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

 

Szczelność

Odpowiednie ocieplanie pianką poliuretanową, w trakcie zimy są znaczni mniejsza utratę ciepła. W okresie letnim znakomicie sprawdza się jako ochrona przed nadmiernym przegrzewaniem się budynku.

 

Oszczędność

Izolacja w znacznym stopniu ogranicza koszty związane z ogrzewaniem. Mogą być mniejsze nawet o połowę!

 

Bezpieczeństwo

Materiał, którzy używamy do pracy jest bezpieczny dla człowieka. Nie posiada emisji szkodliwych substancji, jest odporny na grzyby i pleśnie, nie wywołuje reakcji alergicznych. Istotną informacją jest również fakt, iż jest on bezzapachowy.

 

Trwałość

Pianka po natrysku zachowuje swoje właściwości niezmiennie przez  cały okres eksploatacji budynku (nie utlenia się, nie kurczy, nie opada).

Poniżej przedstawiamy film jak wygląda nasza praca. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia poniższego materiału.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą lub posiadają jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem. Wszelkie informacje znajdą Państwo w zakładce „Kontakt„.
Szczególnie zachęcamy do kontaktu osoby z okolic Krakowa, Limanowej, Nowego Sącza, Nowego Targu oraz pobliskich miejscowości. Po wpisaniu w wyszukiwarkę internetową hasła „izolacje natryskowe Kraków„, znajdą Państwo między innymi ofertę naszej firmy. Staramy się bowiem dołożyć wszelkich starań, aby trafić do wszystkich zainteresowanych osób ocieplaniem pomieszczeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *