Ocieplanie budynków inwentarskich

Budynki inwentarskie spełniają wyjątkową rolę. Ich przeznaczenie ma bowiem wpływ bezpośrednio na życie zwierząt, które się w nich znajdują. Należy więc zwrócić szczególną uwagę na jakość wykonania pomieszczenia w którym przebywają.

Ocieplenie budynku jest jednym z podstawowych obowiązków o które powinna zadbać każda osoba zajmująca się hodowlą zwierzyny. Izolacje pianką poliuretanową to jedna z najbardziej polecanych technologii w przypadku ociepleń tego typu pomieszczeń. Posiada ona wiele zalet o których warto wiedzieć, stojąc przed wyborem pomiędzy styropianem, wełną mineralną, czy właśnie pianką poliuretanową.

Szczelność, to jedna z właściwości, które są szczególnie ważne w przypadku budynków inwentarskich. Brak przeciągów i odpowiednia temperatura może mieć ogromne znaczenie w odpowiednim prowadzeniu hodowli. Izolacja pianą zapewnia odpowiednią temperaturę zarówno w porze zimnej, kiedy odpowiednio chroni przed mrozem, jak i lecie, kiedy temperatury są znacznie wyższe.

Warto również zwrócić uwagę, iż pianka poliuretanowa nie jest materiałem łatwopalnym. Ma to ogromne znaczenie w przypadku ewentualnych sytuacji kryzysowych.

Firma Drewnolim wykonuje profesjonalne ocieplanie budynków inwentarskich na terenie całego województwa małopolskiego. Jeżeli chcieliby Państwo skorzystać z profesjonalnych usług izolacji natryskowych, zachęcamy do kontaktu. Dowód profesjonalnie wykonanej pracy znajdą Państwo na naszej podstronie „Zobacz jak pracujemy„, gdzie przedstawiamy filmy na których wykonujemy naszą codzienną pracę.

 

Chcesz się z nami skontaktować?

Zadzwoń:

888 975 547

513 698 461

Więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *